בן חכם ישמח אב ובן כסיל תוגת אמו

שלמה המלך שהיה ידוע בחוכמתו כי רבה אמר את המשפט “בן חכם ישמח אב ובן כסיל תוגת אמו” (משלי, י’), ואני שזכיתי שכל הבנים חכמים,עובדה הם אוהדי מכבי  מסתובב לי שמח וטוב לב.

לאחרונה במסגרת הפרויקט “הגדל את השמחה” שהיתי במלון בארץ, מלון בו יש לי הכרות עם חלק מאנשי הצוות ובאחד המקרים שוחחתי עם אחד מהם וראיתי שפניו אינן כתמול שלשום, מששאלתי מה קרה סיפר לי שחלה בקורונה (כמה באנאלי) אבל בת זוגו עברה טראומה של ניתוח לא מוצלח שבגינו סבלה מכאבים ואז בצר לה נאלצה לעבור ניתוח נוסף במרכז הארץ, שאלנו לשלומה ונענינו שעכשיו מצוין וסיפר לנו על הרופא מהמרכז, שהיה מעולה, ניתח בהצלחה, הסביר על כל שלב לפני ואחרי הניתוח, תמיד במאור פנים ענה לשאלותיהם בקיצור היה מושלם, התארכה השיחה ולפי צירופי קטעי הסיפור, מיקום הניתוח (בגוף), מיקום הניתוח ( בבית החולים) שאלנו – מה שם הרופא? יניב הייתה התשובה ואז לשאלת ההמשך הבלתי נמנעת ושם המשפחה? שילה, אמרנו לו שמדובר בבנינו, הייתה התרגשות גדולה, הרגשתי כמו במשל שלמה, אכן הבן שלי גם מכביסט וגם רופא מוצלח.

לא כאן נגמר הסיפור הזה (שלא תהיה טעות הקרדיט כולו לבן – דר’ יניב שילה) על מה שקרה שמע אהרון לוי, איש אשכולות שעשה מזה סיפור לשבת, הסיפור מצ”ב להנאתכם.

שבת שלום וחג פסח שמח וכשר.