אלירן עטר – על הזכות והחובה לא לשיר

 

מחר בליגת העל תשחקנה מכבי ת”א מול מכבי חיפה, עוד משחק בליגה הישראלית, עוד מפגש בין שני מועדונים גדולים, אני שמאד אוהב כדורגל אוהב גם סיפורים ומחר במשחק מתחבא סיפור שהייתי מכנה אותו “על החובה שלא לשיר”.

פעם אחת לפני הרבה הרבה שנים וככה אתם יודעים מתחילות האגדות היפות ביותר , פעם אחת הסתבך בחור צעיר בפרשייה של שדידת תיקים מנשים קשישות, מעשה מכוער אין ספק בדבר אבל גם מעשה בזכותו של אדם להשתקם, אותו בחור צעיר שיחק במכבי ת”א והבקיע עבורה שערים בצרורות, הצלחתו לא נעלמה מעיני אוהדי מכבי ולא נעלמה מעיני אוהדי הקבוצות היריבות.

אוהדי הכדורגל  שכושר כתיבת השירה שלהם מתחרה רק ביכולת ההלחנה שלהם, פיתחו שיר הקנטה נגד החלוץ הכובש במטרה לשבור את רוחו, (אגב לחלוץ קוראים אלירן עטר) ושרו אותו על כל יציע רם ומתחת לכל גג איצטדיון והשיר נקרא “אלירן שודד זקנות”.

ואכן זכה להצלחה משל הולחן בידי להקת אבבא ומילותיו ע”י אתניקס וכך שררה האידליה , אלירן הבקיע עבור מכבי, אוהדי הצד שכנגד שרו לו “שודד זקנות” וכולם היו שבעי רצון.

לפני כחודש עבר אלירן עטר למכבי חיפה ואף מבקיע שם שערים, ואוהדי חיפה מחקו מהשירון שלהם את השלגר  “אלירן שודד זקנות”.

מחר תשחקנה שתי הקבוצות של אלירן עטר אחת כנגד השנייה וכולם מחכים לראות מה יהיה מחר, לא מי ינצח , לא מי יפסיד, מי יצטיין ומי ייכשל השאלה היא מה ישירו אוהדי ת”א.

אני אישית אקבל את אלירן בתשואות, גם אם יבקיע נגדנו לא אשיר שירי נאצה, אני מקווה שכמוני ינהגו כל האוהדים עד האחרון שבהם.

אגב – בתחתית הפוסט בתגובה הראשונה שקיימת שרתי את השיר המדובר -לידיעתכם, גם אתם תוכלו בהזדמנות להגיב בקול (רק דרך מחשב)