מחזק את ראש הממשלה בנימין נתניהו

ברגעים אלה עומדת להיפתח עצרת שהליכוד כינס בכדי לחזק את ראש הממשלה.

גם אני רוצה לחזק את ראש הממשלה, החוזק שלו זה החוזק שלנו, החוזק שלי.

ראש הממשלה הוא עתיר סגולות, הרקע המשפחתי שלו (בית אבא) , הרקע הצבאי שלו, הרקע  האקדמאי , הכריזמה שלו אין ספק אין חמישים אנשים כמוהו במדינת ישראל, כבוד.

אבל כשכל הפוטנציאל לא ממומש זה דורש חיזוק והנה אני כאן.

אני מחזק את ראש הממשלה, הפסק לסגת, הצבעת בעד הנסיגה מעזה, נסוגת מחברון אני מחזק אותך הפסק לסגת.

אתה שמטיף לא להיכנע לטרור , פגעת במורשת של אחיך גיבור ישראל שהפליג למרחקים להציל בני ערובה ואתה נכנעת בעסקת שליט ושחררת אלף מחבלים כשהשבוי שלנו נמצא מאות מטרים מאיתנו, אני מחזק אותך שתתנהל בדרך הנכונה כפי שהטפת כפי שכתבת  בבני הערובה שלנו בעזה.

אני מחזק אותך שתפסיק לעקור ישובים, תושבי עמונה מחכים שתיישב אותם מחדש, הבטחת לבנות בין ירושלים למעלה אדומים, לא קיימת, אני מחזק אותך, בנה, אל תפחד , אפילו חדר לחייל הגיבור הפצוע קשה יהודה הישראלי פחדת לבנות חדר, למרבה האירוניה אפילו יובל אופנהיימר המנכ”ל הקודם של שלום עכשיו אמר שלא יתעסק בחדר, נשארת עם פחדיך, החייל הופקר ונעזר בצדיקים שתרמו ובנו, תתחזק, בנה את הארץ.

הסתכל ותנהיג בנושא דת ומדינה , למה המדינה זקוקה בעתיד ? למדענים? לרופאים? למהנדסים ? לתלמידי ישיבה ? אתה יודע, תתווה את הדרך, חלק אחרת את המשאבים, אל תפחד ותפסיק את העבודה בנושא תחזוקת הרכבת דקות לפני כניסת השבת כשאתה מעדיף לפגוע במאות אלפים שיתקשו להגיע חעבודה ביום ראשון, גם החרדים נבהלו מהכניעה שלך וירדו מהעץ, העובדה העבודה נמשכת בשבתות בגלל חשבון הצר של של מנדטים של החרדים אתה יוצר נתק עם יהדות ארה”ב הרפורמית ברובה, תהיה חזק תתווה את הכיוון הנכון ולך בו, אל תפחד, כמו בסיפור הרכבת  החרדים ילכו אחריך ולא לפניך, היה חזק.

אתה במערבולת חקירות, היה חזק, אתה יודע את האמת, אתה בראש המערכת , אל תפגע בבודקים אותך, שוטרים , פרקליטים אתה הבוס שלהם, אתה קבעת לאורך השנים את הסטנדרטים שלהם, תהנה מיצירתם, אל תסיט את החקירות לשמאל (משהו דמוני שהמצאת וגורם לפילוג) לעיתונות המזייפת , תעריך את חופש העיתונות שלולי הם פרשת הצוללות הייתה ממשיכה להתנהל במעמקים,לבריך לא ידעת דבר , בזכות התקשורת אתה יודע, תעריך אותם.

משרד התקשורת היה ממשיך להתנהל כמה שנראה שלא טובת האזרחים לפניו, נושא הגז והמחירים הגבוהים עומד בפתח ואלי גם שם תצוץ טינופת, נכון כל החקירות באמצע הדרך, אין החלטות אבל סירחון כבר מורגש, אין פה שום ניסיון להדיח אותך שלא בקלפי, זה המקום היחיד בו מנהיג נבחר ובו מנהיג אינו נבחר, אבל מנהיג עברין חייב לעוף (אם הוכרז כעברין) ואין שום קשר לבחירות, היה חזק עדכן את תומכיך מהם כללי המשחק, אמרת זאת ברהיטות על ראש הממשלה אולמרט, אמור בחוזקה היום מה שאמרת אתמול, אתה חזק, גם אני מחזק אותך.

אמור בחוזקה את דעתך בנושא אלאור עזריה, אמור מה שאמרת בחצי פה שהפרשה התפוצצה, משראית להיכן נושבת הרוח הצטרפת אליה לא ניסית להנהיג, פגעת בצה”ל , פגעת ברוח צה”ל, פגעת במפקדי צה”ל, עד היום לא עמדת ואמרת ברורות לא חייל גיבור ולא דוגמא לכלום, אני מחזק אותך אתה יודע מה צריך לומר מנהיג, היית באותו בה”ד 1 שאני הייתי, למדנו באותו בית מדרש, רק השבוע ראית בתקשורת  מה אמר קצ’ה בנושא, אתה יודע מיהו אחד ממפקדי השדה הנערצים של צה”ל, אני מחזק אותך, הסבר מהי רוח צה”ל, הסבר מה מצופה מחייל צה”ל ועמוד חזק על דעתך – אתה המנהיג.

בנושא הר הבית התנהגת הפוך ממוטה גור ז”ל “הר בית בידינו” , עכשיו אומרים זאת אנשי הוואקף, בנסיגתך ביזית את כולנו, היה חזק, אחרי שנים שאנשי הוואקף חופרים בלב הר הבית ומשמידים שרידים היסטוריים, לא נקפת אצבע,  זה סלע קיומנו, לכן אנו חיים פה ולא בנורבגיה, תתעשת, תתחזק, אתה ראוי לכך, אנחנו ראויים לכך.

להערכתי (אני לא משפטן, לא מומחה , לא מקורב לכלום) אתה בשלהי הקרירה שלך , במקרה הטוב (ושוב להערכתי) תתגלה כאחד שאינו יודע מה קורה מתחת לאפו, במקרה הרע …, היה פעיל חיובית, בנה ביהודה ושומרון, תחזיר את הריבונות להר הבית, תראה לחמאס שבנו לא מתעללים בנושא השבויים והנעדרים, היה חזק, היה ראוי ואם לא – פשוט לך.