הפליטים הערביים באירפה , הצחוק הגדול של שר ההיסטוריה

 

 

הסתכלו היטב על התמונה הנוראה של הילד הסורי הפליט שטבע ומת במסע הבריחה מסוריה לאירופה.

הפנימו היטב זו התמונה שמדינות ערב בהיפוך כמובן רצו לראות , את תושבי ישראל נזרקים לים והילד הערבי הקטן שלא חטא ולא פשע היה צריך להיות ילד ישראלי.

לפני כשמונים שנה הגרמנים החליטו שנמאס להם מהיהודים שגרו בתוכם מאות שנים, התערו בחברה הגרמנית , דיברו את שפתה, רכשו את תרבותה והצטיינו כרופאים, מדענים בנקאים ועוד מקצועות חופשיים, השוני היחיד שאפין אותם היה דתם, דת שאיננה מיסיונרית, דת שלא מתייחסת למאמינים בדתות אחרות כאל “כופרים” וכל זה לא עמד ליהודים ב”יום פקודה”.

אכן הגרמנים ביסודיות שכה מאפינת אותם טיפלו ב”בעיה היהודית”, שישה מיליון הושמדו וחלק משארית הפליטה נע בדרך לא דרך לישראל בהיפוך ממה שאנו רואים היום, בספינות רעועות תוך שמשחתות אנגליות מיירטות אותן, חלקם נעצר בקפריסין , חלקם מגורשים לגרמניה, ואלה שהגיעו הגיעו לארץ שמדינות ערב פלשו אליה מכל גבולותיה, כשמנהיג הפלסטינים היה שותפו של היטלר וכולם כולם רצו לזרוק אותנו לים פשוטו כמשמעו.

והנה טוויסט בעלילה, הערבים נמלטים לאירופה, הם הם שחוצים את הים בסירות גומי, כמו בשר בקר הם מתחבאים במשאיות הצולחות את כבישי אירופה, זוחלים מתחת לגדרות תיל כשפניהם אל הארץ המובטחת – גרמניה.

אכן שר ההיסטוריה צוחק, האירופאים  נפנפו את היהודים מאירופה, היום הם מקבלים במקומם מאות אלפי ערבים, שקודמיהם שהגיעו לאירופה עד היום לא התערו בחברה בה הם נמצאים, חלקם אף מתכנן לפגוע באומות המארחות אותם בשם דתם.

האירוני שאת הפליטים הנואשים “הוציאו לדרך” לא הישראלים כנקמה או בבחינת “הקם להורגך השכם והורגו” אלא אחיהם של הבורחים, אל – קעידה , דאע”ש, אסאד כל אלה טובחים איש באחיו ברמה שאנו אפילו בלילה בלילה לא חלמנו ולו בהקיץ.

מה ילד יום באירופה ? אני יכול רק לנחש, כיצד ישתלבו (אם בכלל) בארצות המקלט? , כיצד יכילו ארצות המערב את נחילי האדם הזורמים לתוכם? איך יגיבו?

נחזור לילד המת המופיע בתמונה, אני סבא, לבי נחמץ, אבל שאלה לסבא הסורי של הילד , זוכר שרצית לזרוק אותי לים?