רוסיה – אני שר התחבורה המיועד

בתקופה זו שבו עולים שמות שונים לתפקידי שר מצאתי את עצמי כמועמד מוביל למשרת שר התחבורה.

נכון יכולתי להיות שר ביטחון כי יש כבר סרן אחד ראש ממשלה אז אני אהיה סרן שר ביטחון, יכולתי להיות שר הבריאות כי מפעם לפעם אני מגיע לרופא המשפחה ואפילו עובר לעיתים בדיקות דם במעבדה, יכולתי להיות שר החוץ כי מפעם לפעם אני נוסע לחו”ל ואפילו הייתי ליד הגדר של ארמון המלכה בלונדון, הייתי ליד חומות הקרמלין ברוסיה, הייתי ליד הגדר של הבונדסטאג בגרמניה, יכולתי להיות שר המשטרה כי פעם חטפתי דו”ח משוטר, יכולתי להיות שר האוצר כי יש לי כמה לירות בבנק אבל הכל מתגמד לעומת הכישורים שלי להיות שר התחבורה.

ביומי האחרון ברוסיה יצאתי בדרכי הארוכה הבייתה, התחלתי בשייט בנהר הנייבה שבסנט פטרבורג, משם המשכתי באוטובוס אל תחנת הרכבת, שם עליתי על רכבת מהירה למוסקבה (רוב הזמן נסענו במהירות של 220 קמ”ש) ומשדה התעופה של מוסקבה טסתי במטוס של אל על לת”א, איזה הספק ביום אחד, ספינה, אוטובוס, רכבת, מטוס, האמינו לי בצניעות המתבקשת אין כמוני מועמד מתאים לשר התחבורה.

אל תתקשרו אלי, אני רוצה שקו הטלפון שלי יהיה פנוי כך שראש הממשלה עת ינסה לדבר אתי על תפקידי החדש לא יצטרך לטלפן אלי מספר פעמים.

קבלו הבטחת בחירות  ראשונה – כשר אנהל מדיניות של “דלת פתוחה”, כל יום שלישי (פעמיים כי טוב) אקבל קהל בין השעה 2 בצהריים לשעה 14:00 של אותו היום.