קול קורא – אלירן עטר לנבחרת

רק לפני יומיים במפגן נדיר של כבוד וספורטיביות התאחדו אוהדי מכבי מת”א וחיפה סביב אלירן עטר ועכשיו הם נקראים   עם עוד אוהדי כדורגל ישראלי לדגל כשהדגל הפעם הוא נבחרת ישראל.

על כמה עובדות בכלל אין ויכוח, אלירן עטר עזב לצרפת כמבקיע מצטיין, שאלו את אוהדי מכבי ת”א אם הם מתגעגעים אליו ותקבלו תשובה חיובית.

למכבי חיפה הגיע אלירן רק לאחרונה כשהוא “חלוד” בכושר משחק, עם ה”חלודה” שינה אלירן את חיפה מלוזרית לויינרית, העלה אותה לפליי אוף העליון כמעט לבד, תשאלו היום את אוהדי מכבי חיפה אם הם מוכנים לוותר עליו ותקבלו תשובה שלילית.

ועכשיו נבחרת ישראל במצב שהיא מתקרבת לעליה לאליפות אירופה ובדיוק עכשיו מצא זמן המאמן הלאומי לנפנף את אלירן עטר מהנבחרת על רקע של אי מילוי הוראות והדלפה לעיתונות.

אינני מכיר אישית מי מהמעורבים, לא את אלירן עטר, לא את אלי גוטמן המאמן הלאומי, אבל שאני הקטן חושב מה קרה שם , אני הולך עם אלירן.

ידוע שאלירן בורח מעיתונאים כמו משריפת קוצים באמצע הקיץ, ידוע שהוא שקט וממושמע ולא זכאי לקבל חבית של מי קרח על הראש מדובר ההתאחדות.

אנחנו אוהדי מכבי ת”א ומכבי חיפה   ואוהדי כל שאר הקבוצות אנחנו בראש ובראשונה אוהדי נבחרת ישראל, זו הקבוצה המשותפת לכולנו, עליה תפארתנו, עליה גאוותנו, בנבחרת אנו צריכים כל שחקן שיכול לעזור, אסור לנו להסכים שפנקסנות תנהל את הנבחרת.

אנו קרובים לדלג מעל משוכה שאף פעם לא עברנו, לא נסכים שנכשיל את עצמנו.

הקריאה שלנו צריכה להיות ברורה – אלירן עטר לנבחרת ישראל

אגב – בתחתית הפוסט בתגובה הראשונה אני קורא בקולי להחזרת אלירן עטר לנבחרת.

-לידיעתכם, גם אתם תוכלו בהזדמנות לצרף קריאתכם בקול  (רק דרך מחשב)