מרשם לחופשה מוצלחת – רויאל ביץ’ אילת

חופשה היא בעצם כמו חמין, אתה מניח  הרבה מרכיבים לסיר, מוסיף תבלינים ראויים, מכניס את הכל לתנור למספר שעות בטמפרטורה המתאימה  ואז אם כל חלקי התרכובת היו מושלמים אתה נהנה מהחמין, מספיק מרכיב אחד שחסר או לחילופין מרכיב אחד בכמות מוגזמת ואתה נשאר רק עם התענוג של שטיפת הכלים.

נכון שאני מבין מעט מאד בבישולים, ההישג הגדול שלי היה הכנת ביצה קשה – ועם מלח !!!  אבל מבין טוב יותר בנושא תרכובות, בכדורגל אם יש קהל טוב, הנהלה טובה, שחקנים טובים , ומאמן מוצלח אזי מכל התרכובת הזאת יוצאת אליפות, כך גם בחופשה – אם התרכובת מוצלחת חזקה עליך שתהנה.

אז מה נחוץ לחופשה טובה ?  – עד כמה שזה עצוב – קורונה, תחושת המצור, הדאגה מה יקרה חלילה אם, הבדיקות , החיסונים , הלחץ גדול.

השגרה – העבודה, הריצות , הסידורים, קשיי היום יום והגוף מאותת חדל, גם לי מגיע לנוח.

ובאופק – מגדלור, מאותת לנו איך להגיע לחוף מבטחים, מלון רויאל ביץ’ באילת, היינו שם כל כך הרבה פעמים, נהנינו שם כל כך הרבה פעמים שכמו בכוח מגנטי אנו נמשכים למלון.

והמלון, כמו בתבשיל טוב מורכב מרכיבים מוצלחים, מהדרך לאילת, מחדר האוכל, מהחדר, מהנוף, אבל הרכיב החשוב ביותר הוא כמובן הגורם האנושי, ממנכ”ל המלון מר חיים כהן, ושיחת הבוקר הקצרצרה על מנהיגות, על ניהול ועל דברים ברומו של עולם, עם סימה כהן מנהלת יחסי הציבור שתמיד אני חש שאני האורח היחיד שהגיע אי פעם למלון, עופרה מהמשק שקשובה לכל בקשה לפעמים אני חש שהיא קוראת מחשבות וממלאה את בקשתי עוד לפני שהבעתי אותה וכמובן אדי מצוות ארוחת הבוקר שמכיר אותי ודואג לי לעתון מיד שמגיע.

החלום ישנו, המציאות קיימת, עכשיו רק אני צריך להפגיש בין שניהם.

 ואתם ? סעו ותהנו.