יום הבוחר מרץ 2020, הרהוט נגד העילג

זהו יום הבוחר, בפעם השלישית תוך שנה אנחנו הולכים להצביע על הנורמות של מדינת ישראל.

במחנה אחד עומד העילג, הכושל בלשונו, מנגד עומד הרהוט שלשונו מפיקה מרגליות ואנחנו נקראים להכריע בין השניים ומה הם מייצגים.

הרהוט טוען שהעילג ילך עם המשותפת אחר הבחירות ושוכח שהצביע עם עזמי בשארה ומוחמד באראכה האבות המיתולוגים של המשותפת בעד גירוש יהודים והריסת בתיהם מחבל עזה.

הרהוט הצליח ליצור שוויון בין התואר “שמאל” לבין חוסר פטריוטיזים ובעצמו בנאום בר אילן קיבע את עקרונות השמאל על חלוקת הארץ.

הרהוט קבע שאין מבצעים עסקאות עם ארגוני טרור והלך לעסקת שליט בניגוד לשמאלנים שביצעו את מבצע יהונתן (בטוח שהוא זוכר את המבצע לצער כולנו).

הרהוט הבטיח לנו בסרטון חוצב להבות טיפול בחמאס והיום הטילים עפים על ישובי העוטף כלאחר יד (אפילו ראש הממשלה נמלט למרחב מוגן בעקבות צבע אדום).

הרהוט ממנה לתפקיד שר ביטחון אדם לא ראוי (לפי דברי ראש הממשלה)  כאתנן למען שרידותו האישית, מעולם לא היה משרד הביטחון זול כל כך.

הרהוט מבטל באחת אצל קרן מרציאנו את האפשרות שיפעל לחסינותו ותוך ימים פועל הפוך.

הרהוט מבטל את מעמדן של מערכות החוק עם התקדמותו במסלול ההרשעה ושוכח שהוא האחראי עליהן מזה שנים.

הרהוט תוך פחות מחודש “מספח” את הבקעה וחוזר בו לאלתר, לפחות היה מספח “דה פקטו” בשיפור תנאי המתיישבים בבקעה שרובם מבוגרים ומתקשים בשגרת יומם.

הרהוט הורס את עמונה אבל לא הורס את חן – אל – אחמר, מה יש לו נגד ההתנחלויות?

הרהוט מקבל נשיא אמריקאי שמקבלים אחד כמוהו אולי פעם בעידן ולא בונה ממעלה אדומים לירושלים, לא בונה בין גוש עציון לירושלים, אולי זה  לא מפליא שזוכרים שמפלגתו יצרה את התקדים ההיסטורי שישובים קובעים את גבולות הארץ והרסה את חבל ימית כמשנתו של אורי אבנרי (שמאלן, חבר של עראפאת).

 מדינת ישראל נבנתה במעשים, לא בדיבורים, הגיע הזמן לשנות, אה נזכרתי – משה רבנו היה כבד פה.