הליכודניקים והאריה במדבר

כמה מידידי הטובים ביותר הם ליכודניקים וכשכאלה אני דואג להם מאד.

לפני שנים רבות רבות כשתעשיית ההיי-טק אפילו עוד לא הייתה בחיתוליה פותחה טכניקת חיפוש מידע במחשבים הראשונים אלה עם כונני הסרטים המגנטים שהתגלגלו קדימה ואחורה, שיטת החיפוש נקראה “אריה במדבר” ומטרתה הייתה ללכוד את פיסת המידע הרצויה שמשולה הייתה לנסיון לאתר אריה שמשוטט במדבר ענק.

כיצד מאתרים אותו ? – חותכים את המדבר לשניים ושואלים באיזה חצי נמצא האריה, שוב חוצים את חצי המדבר שבו נמצא האריה לשניים וכן הלאה וכן הלאה עד שלאריה נותרה פיסת מדבר כה קטנה שהוא יכול בקושי לעמוד עליה על רגל אחת בלבד וכידוע שאריה עומד על רגל אחת קל מאד לצוד אותו.

ידידי הליכודניקים חיים באותה מציאות של האריה במדבר, פעם הם פסלו את הערבים כי הם שונאי ישראל ולא יבואו בקהלם, אח”כ פסלו את השמאלנים כי הם אוהבים ערבים ושונאי ישראל, אח”כ הם פסלו את גדעון סער ואנשיו שהם בוגדים, אח”כ החרימו את מוצרי אוסם, כך החרימו את הערוצים 11,  12 , 13 , אח”כ החרימו בנק משכנתאות כי הפרזנטור שלהם אמר משהו שלא לרוחם ועוד .

חוששני שבקצב הזה עוד מעט הליכודניקים כמו האריה על הרגל האחת לא ידברו עם איש, לא יצפו בטלוויזיה, לא ישדרגו מגוריהם ,לא יאכלו  וזרוע החרם עוד מונפת לאתר את המוחרם הבא.

עזרו להם לליכודניקים המסכנים, איך מחרימים את העולם כולו ובכל זאת נשארים בחיים.